Apie

Apie mūsų leidybą

„Cazelaw IĮ“ yra pasaulinis pavadinimas leidyboje. Nuo žurnalų ir knygų iki žemėlapių ir išsamaus skaitmeninio turinio, kur suteikia viską, ko reikia iš vietos perspektyvos. Kiekvienais metais milijonai skaitytojų pasitiki „cazelaw.com“ dėl naujausios informacijos apie tai, kur eiti ir ką pamatyti daugiau nei 100 pasaulio miestų. Vietinių redaktorių sukurtas dinamiškas turinys apima esminius maitinimo, parduotuvių, pramogų, pramogų ir kt. Aspektus.

Mūsų skaitmeniniai produktai

„Cazelaw IĮ“ skaitmeninė visata yra pirmoji išminties skaitytojų stotelė. Mūsų svetainė yra pagalbinė priemonė, skirta protingiems interneto skaitytojams. Miestuose visame pasaulyje keliautojai gali rasti ką daryti, valgyti, kur pirkti, pramogas ir renginius. Savalaikiai pasakojimai ir dienoraščio turinys, taip pat 50 000 žmonių turimų dalykų, kuriuos galima padaryti žmonėms, kartu su juokaisiais dienoraščiais leidžia mums tapti naudingu šaltiniu šiandienos auditorijai.

Mūsų spausdinimo produktai

Mūsų žurnalas, mūsų svečių knyga, rėmėjų turinys, prenumeratos parinktys ir naujienos yra visos įvairios šeimos dalis, kuri pasiekia reikiamą informaciją tyrinėjant miestą ar skaitymą. Protingas, originalus turinys, puošnus fotografavimas ir detalūs žemėlapiai apima kiekvieną patirties aspektą, nuo karščiausių privalomų restoranų ir netikėtos vietos, kur yra pagrindiniai dalykai, pvz., Transportavimas, apgyvendinimas ir navigacija.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba paprašyti reklamos tarifų, parašykite mums. Mes atsiųsime jums patvirtinimo el. Laišką su atsisiuntimo instrukcijomis, kurių jums reikia.