Chemically Preserved in Jelly

Chemiškai konservuoti želė

Peršviečiamos mėnulio šviesos orai plaukioja palei mūsų kreidos pakrantes. Įdėtas į vokų ir safyrų voką. Jų cheminė sudėtis atskleidžia slaptus takelius ir paslėptus kelius tūkstančius tūkstančių kvadratų skystų žemės. Kartodami jų maistines medžiagas Visose netikriose buveinėse mes naudojame šias diagramas Norėdami naršyti mūsų netikrumo kanalus. Mes pasidarėme plunksną iš Europos skalės, dekonstruojame savo chemiją ir uždedame jį šalia mūsų žydų atlaso. Atskleidžiant anglies ir sieros erdvinius modelius Mes traukiame linijas per erdvę ir laiką, išsaugodami savo ateitį nuo apgaulingų jūros gėrybių; Mūsų aiškūs aspiko švyturiai Vadovaudamasis probleminiais vandenimis.

Mėnulio medūza arba „Aurelia aurita“ yra labiausiai paplitusi ir plačiai pripažinta medūzų rūšis, kurią galima rasti netoli JK pakrantės.

Šis mokslinis eilėraštis įkvėptas neseniai atliktų tyrimų, kuriuose nustatyta, kad medūzų randamų cheminių medžiagų žemėlapiai yra nauja priemonė JK vandenyse ir žuvininkystėje.

Šis naujas tyrimas apėmė medūzų gaudymą JK jūroje, maždaug per vieną milijoną kilometrų 2 , matuojant jų cheminę sudėtį ir po to pateikiant šį paskirstymą kaip išsamų žemėlapį. Šie cheminiai signalai skiriasi priklausomai nuo jūrų aplinkos skirtumų, kuriuose medūzų pašaras. Kadangi šie skirtumai taip pat egzistuoja visoje maisto grandinėje, pvz., Jūros paukščių, ruonių ir žuvų, šie medūzų žemėlapiai gali būti naudojami judėjimo modelių, susijusių su įvairiais jūros gyvūnais, sekimui. Pavyzdžiui, matuojant cheminius signalus plunksnuose iš jūros paukščių ir tada lyginant šiuos signalus su medūzų žemėlapiu, mokslininkai dabar gali nustatyti, kuriuose regionuose jūros paukščiai maitinami.

Šis tyrimas yra pagrįstas nusistovėjusiu kitų produktų, pvz., Mėsos, medaus ir vyno, analizės procesu, tačiau iki šiol ji nebuvo taikoma jūros gėrybėms. Be to, kad šis metodas padėtų tyrėjams ir politikos formuotojams daugiau sužinoti apie vietinių jūrų gyvūnų judėjimą ir remti išsaugojimo pastangas, šis metodas taip pat galėtų būti naujas būdas atsekti parduotuvių nupirktų jūros gėrybių kilmę, pabrėžiant maisto produktų sukčiavimo produktus, pagamintus iš produktų ar jų atžvilgiu. gauti iš JK vandenų.