Healthcare: Security and safety

Sveikatos priežiūra: saugumas ir saugumas

Yra daug ką pasakyti, kad saugumo užtikrinimas yra akivaizdus dizaino elementas, nes tai yra paprastas įrankis, siekiant atgrasyti tuos, kurie dėl kokios nors priežasties pažeidžia perimetrą, iš tikrųjų padaryti judėjimą.

Grotelės ant langų, lipdukai su griežtais įspėjimais, akivaizdūs judesio detektoriai ir netgi saugumo įmonė. Tačiau yra trūkumų; ką pacientai nenori, kai kreipiasi į stomatologijos kėdę, yra bet koks emocinis sutrikimas. Tą patį galima pasakyti apie GP laukimo patalpos ar net veterinarijos gydytojo praktiką. Dvigubas emocinio komforto poreikis ir stiprus saugumas yra iššūkis kiekvienam praktikos dydžiui.

Langai ir durys yra aiškūs prieigos taškai, kurie siūlo ne tik išėjimą, bet ir vaizdus, gaivų orą ir ryšį su išorinio pasaulio taika. Grotelės bet kuriame iš šių taškų tarnaus vienam šeimininkui, bet ne kitam.

„Crimsafe“ turi daugybę beveik nematomų ekranų ir įvairių akių, kurios leidžia šviežiam orui ir vaizdams patekti į aplinką, išlaikant saugų perimetrą dieną ir naktį, ir kuri apima apsaugą nuo uodų tiek pat, kiek marauderiai.

„Crimsafe“ langų ekranai yra pagaminti pagal užsakymą, kad būtų užtikrintas kiekvieno lango stilius, tuo pačiu metu taip pat siūloma užrakinti avarinę išėjimo sistemą. Skirtingų akių stiprumas taip pat leidžia apsaugoti tuos pažeidžiamiausius pacientus saugioje patalpoje nuo kritimo arba šokinėjant nuo langų aukštyje.

Tinklelis taip pat tarnauja kaip šilumos ir krušos apsauga, o šiaurinėje Australijoje jis turi papildomą naudą, apsaugant nuo plaukiojančių šiukšlių, dažnai susijusių su vasaros audromis, nors jų įvertintas Ciklono apsaugos ekranas yra būtinas ekstremalių atogrąžų zonose. Išlaidų nauda yra aiški.

Durys turi skirtingus parametrus, į kuriuos reikia atsižvelgti; jie abu yra patogūs vidinio klimato vartai ir taip pat padeda užtikrinti asmeninį saugumą ir saugumą darbuotojų, lankytojų ir pacientų sveikatos priežiūros įstaigoje viduje, netgi bendrosios praktikos gydytojo praktika, kai narkotikų pertraukos yra pernelyg dažnas reiškinys.

„Crimsafe iQ“ durims priskiriamas jutiklinis padėklas, į kurį įeina dienos / nakties programavimas, kad kiekvieną naktį būtų užtikrintas saugus užraktas, o kitą dieną darbuotojams lengviau patekti.

Didelė dalis asmenų, atvykstančių į sveikatos priežiūros įstaigą, turi specialių poreikių arba yra vežimėliu. Užtikrinti, kad kiekvienas galėtų lengvai ir patogiai patekti į pastatą, yra pagrindinis aspektas geram įvažiavimui. Pastatų, kuriuose eismo srautas yra didelis, pvz., Ligoninėse ir kituose gydymo centruose, „Boon Edam“ turi įvairias eismo moderavimo duris, kurios yra stilingos ir tinkamos naudoti.

Vienas iš jų - naujas važiuoklė; „Duotour“ siūlo duris, galinčias konvertuoti iš sukimosi, į labiau fiksuotą atidarymą, kuris gali užimti žmonių judančias galimybes, pvz., greitosios pagalbos vežimėlius, kaip paaiškino „Boon Edam Australia“ generalinis direktorius Michael Fisher.

„Kai įrašas reikalauja sudėtingumo, kad lankytojų srautas didžiausiomis valandomis būtų nukreiptas dideliu skaičiumi, arba su vežimėliais, troliais ar ligoninių lovomis,„ Duotour “dviejų sparnų automatinės sukimosi durys yra optimalus sprendimas. Skirtingai nuo trijų ar keturių sparnų sukamųjų durų, „Duotour“ gali nukreipti didelį pėdų srautą, o jo pėdsakas yra gana mažas. “

„Duotour“ sujungia geriausius abiejų pasaulių modelius, įdėjus dvi automatines stumdomas arba pasukamas duris. Piko metu arba norint patekti į trolius arba lovas, „Duotour“ funkcija gali būti perjungta iš automatinio besisukančių durų nustatymo į automatines slankiojančias arba pasukamas duris, užtikrinančias maksimalų pajėgumą ir paprastą judėjimą.

Be paprasto naudojimo ir eismo srauto reguliavimo, besisukančios durys turi papildomos naudos, nes ji yra efektyvi energija, efektyviai suformuoja oro užraktą, kad būtų išvengta ekstremalių karštų ar šaltų temperatūrų, o pastate išlaikomas šiltas arba oro kondicionuotas oras, kuris buvo pagamintas daug. savo HVAC gamykloje.

Esant saugumo įvykiui, taip pat galima nedelsiant užrakinti durų judėjimą.