“I am the wearer of a bionic limb as opposed to a man with a disability. It’s a huge difference.” — Luke Manson, Bionic Hero

„Aš esu bioninės galūnės nešėjas, o ne žmogus su negalia. Tai didžiulis skirtumas. “- Luke Manson, Bioninis herojus

Ši „Open Bionics“ prieinama 3D spausdinta protezė suteikia žmonėms tiek daug daugiau nei tik rankos.

„Open Bionics“ sukuria individualizuotas, pritaikomas rankas, kurios ne tik užtikrina, kad žmonių elgesys yra žemesnis už alkūnės viršutinių galūnių skirtumus, o ne, dar svarbiau - jie duoda pasitikėjimą.

Hero Arm vartotojai, kurie vadina savo „bioninius herojus“, sako, kad nuo šio protezo naudojimo, dėmesys jų galūnėms nukreiptas nuo „Oh my god, kas atsitiko su tavimi?“ Į „Oh my god, kaip Saunus yra tavo ranka! “, ir šis skirtumas gali pakeisti kažkieno gyvenimą.

Ar paminėjome, kad ranka taip pat juda pagal naudotojo rankos raumenų signalus? Arba, kad ji gali būti tiesiog perspausdinta, kad galėtų augti su vartotoju? Ne? Na, jūs apie tai girdėsite.

Išbandykite šią nuostabią „Open Bionics“ funkciją ir jų Hero Arm iš Seeker.

Kaip ir bet kas, nauda yra neribota, kai sutelkiame dėmesį į tai, kad padedame mums parodyti savo individualumą, o ne padėti mums susilieti su minia. Su daugiau naujovių, kurios padeda mums visiems tai padaryti, gerai, dabar tai yra įdomi ateitis.

Jūs galite ištirti viską, ką gali atidaryti „Open Bionics“, apsilankę jų svetainėje! Jų bioninių herojų pasakojimai yra būtinybė jums patikrinti.

Pianino grojimas protezu

Ar sugavote tą muziko klipą, kuris grojo fortepijoną su jo bionine ranka? Kaip minėta, „Open Bionics“ atvėrė daug savo dizaino tyrinėtojams, kad jie galėtų pasidžiaugti. Štai arčiau pažvelgti į tai, ką jie pristatė iš „Georgia Tech“, kur vartotojas Jason Barnes sugeba perkelti kiekvieną protezo pirštą atskirai!