Why we need Human Centric Lighting in the workplace

Kodėl darbovietėje reikalingas žmogiškasis centrinis apšvietimas

Pokalbis apie atsinaujinančią energiją niekada nėra labai svarbus už pokalbį apie tvarias populiacijas. Vienas yra tiesiogiai susijęs su kitu, o pokalbiai aplink abu yra nesėkmingi, šildomi.

Planuojant architektūrą, didėjantiems gyventojams energijos ir energijos suvartojimas yra besikeičianti paradigma. Ne anksčiau kaip buvo apsvarstyta viena idėja, kaip alternatyva.

Galbūt didžiausias žaidimų keitiklis atsirado čia, Australijoje. „ClearVue Technologies“ pristatė proveržio gaminį, kuris visame atsinaujinančios energijos lauke atsiuntė įspūdžių.

Nors tai yra saulės gaminys, tai nėra saulės kolektorius, kaip tai žinome. „ClearVue“ sukūrė stiklo gaminį, kuris yra visiškai skaidrus, visai nekliudydamas regėjimo laukui, kuris renka saulės energiją. Sertifikavimo programa ir stiklo gamyba Kinijoje prasidėjo šių metų birželį, tikėdamiesi, kad, nepaisant išlaidų taupymo, mažmeninės prekybos pabaigoje produktas nebus pernelyg brangus.

„Tai bus lengvai pasiekiama“, - sako „VictorVoss“ vadovas Victor Rossenberg. „Galbūt šiek tiek daugiau nei dvigubo stiklo E stiklo - bet manau, kad galbūt per metus, tai netgi gali būti šiek tiek pigiau [nei dvigubo stiklo E stiklo].“

Tokio produkto galimybės yra tokios didelės, kad projektuotojai ir inžinieriai mąsto ilgą pagalbos koncepciją.

Apskaičiuota, kad kiekvienais metais visame pasaulyje sukuriama 5 500 mln. Apsvarstykite galimą galią, kurią būtų galima surinkti tik iš dangaus grandiklio. Tada pridėkite tentų, stoglangių, gyvenamųjų namų ir švietimo architektūros.

Žemės ūkyje komerciniai šiltnamiai buvo maitinami gretimų saulės kolektorių laukų. Su „Rossenberg“ stiklu stiklo sienos taps šiltnamio įrenginiu. Vokietijos federalinė vyriausybė, kuri nedelsdama išplėtė „ClearVue“ 1,6 mln. Tai turės tiesioginį ir teigiamą poveikį žemės ūkiui ir žemės ūkiui.

Paprastai stiklas iš tiesų yra sumuštinis, leidžiantis natūraliai matomam bangos ilgiui praeiti per struktūrą, o infraraudonųjų spindulių ir ultravioletinių bangų ilgiai sulaikomi ir konvertuojami į elektros energiją per centralizuotai esančią skaidrią plėvelę, kuri palaiko nanotechnologijas. Rezultatų matavimas kinta, nes produktas vystysis, tačiau šiuo metu pateikiama 30W karta per metus, o artimiausioje ateityje tikimasi 50W.

Produkto pobūdis taip pat sukuria šiluminį ekraną, kuris gali sutaupyti 40 proc. Šildymo ir vėsinimo sąnaudų, priklausomai nuo naudojimo kvadratinių metrų.

„ClearVue“ gaminamas kaip langų rėmai ir saulės baterijų saugojimo elementai, jie šiuo metu gamina stiklą, o dizaineriai ir inžinieriai gali laisvai kurti saugyklą, taikomą jų architektūrai.

„Perėjimas nuo priklausomybės nuo konkretaus rėmo dizaino prie pramonės standarto IGU, kuris gali būti tiekiamas naujovėms ir langų gamintojams, žymiai padidins„ ClearVue “potencialą greičiau pasiekti pasaulinę rinką“, - sako Rossenberg.

Galutinis žaidimas sukuria visų rūšių struktūras, kurios iš tikrųjų galios sau su atsinaujinančia ir visiškai žalia energija.

„Rinkti, saugoti, pasitraukti“, - sako Rossenbergas, aiškiai susijaudinęs dėl trikdančios technologijos kūrimo, kuris, jo teigimu, suvokia energijos vartotojus tiek su paklausos, tiek ir pasiūlos pusėje.